Guido Paomees

Guido Paomees on koolituste ja konsultatsioonidega aktiivselt tegev olnud ligi 15 aastat. Ta on läbi viinud koolitusi Haabersti Maja Kinnisvarakoolis, koolitusfirmas Vain & Partnerid. Alates 2007. aastast loeb ta EBS-is Professionaalse müügi, Müügijuhtimise ja Turunduse kursust ning juhendab müügi- ja turunduspraktikaid Tallinnas ja Helsingis.

Guido teeb peamiselt ajakasutuse-, enesearengu-, müügi-, teeninduse- ja meeskonnatöö koolitusi ning viib läbi pikemaajalisi ettevõttesiseseid arendusprojekte; seda nii eesti, vene kui inglise keeles. Koolitused lähtuvad Guido praktilistest kogemustest ja teemad on lihtsasti igapäevategevustes kasutatavad.

Guido on lõpetanud Tartu Ülikooli arhitektuuriajaloo erialal, töötanud ajaloolasena ja Hiiu Maakonnaavalitsuse välissuhete- ja kultuurinõunikuna. Tema ärialane tegevus algas 1995.aastal Wm.Wrigley Co Eesti esinduse juhina. Selle perioodi tulemuseks oli Eesti meeskonna loomine ja 6 aastaga turuosa suurendamine üle 50%. Aastatel 2000-2003 juhtis Guido regiooni direktorina Kesk-Aasis Uzbekistani, Turkmeenia, Kirgiisia ja Tadźikistani piirkonda. Euroopast oluliselt erinev keskkond andise hea kogemuse juhina edasi arenemiseks.

Guido sisekoolituste klientide hulka kuuluvad Elisa Eesti, Fortum, Ericsson, Saarioinen Eesti, Cramo, Via3L, Weinerberger Baltics, Oriflame, Ingman, Lumene (Baltikum, Kaukaasia, Ida-Euroopa ja Kesk-Aasia), SSP Eesti, Pagaripoisid, Domus Kinnisvara, Renalko Kaubandus, SCA Baltics, Coca Cola HBC, Club Catering, Swedbank, Tridens, Tööriistamarket, LHV Pank, Plantex, Fazer Pagarid, Rakvere Haigla, Balteco Mööbel, Colliers, Eesti Gaas, Stroyrent (Sofia, Bulgaaria), Kalev Chocolate Factory, ITK, Estover, Mandatum Life, Tallink, Viking Motors, Espak, Wrigley, Mecro, Fra Mare Spa, DSSmith, Balsnäck, jt ettevõtted.