Meist

Saa meiega tuttavaks

 

 

 

Marokosse jõudmise lugu

 

Minu esimene kokkupuude Marokoga oli 2006 aasta. Olin siis ise ka tavaline turistikas, kes ostis nädalase reisipaketi. Kuid ohh üllatus jäin kohe 2 nädalaks (juhtus,et jäin lennukist maha, põhujus kohalik kellaaeg, arvestasin eesti aega), ja seal nädal rohkem ringi liikudes erinevates paikades, hakkas mul mõte kohe liikuma, et miks mitte siin ise korraldada oma nägemusega väikseid väljasõite oma tuttavatele. Kuna minule meeldib alati reisidel see, et ma ei käi ainult need kohad,kus viiakse turiste, vaid mina tahan kindlasti põigata ka kõrval tänavatele ja näha seda tegeliku eluolu. Sain tuttavaks kohalikega, kes näitasid mulle neid kohti,kuhu igaüks ei satu. Algul käisin ise tihti seal kui uudistaja, avastaja lõunamaaga ja selle kultuuriga, lähemalt tutvusin kohalikega. Nüüd on välja kujunenud seal päris palju toredaid peresi,kus ma olen nagu nende pereliige ja võin alati neile külla minna,kui olen seal. Olen saanud külastada ja tutvuda erinevaid pidustusi, mis on olnud erinevate traditsioonidega. Nemad on harjunud minu isiksusega ja mina nendega. Juhtus ka minul, et tuli sisse väike paus ja ei käinud päikese all mõnda aega, kuid oli koguaeg hinges, ei ununenud see riik. Kuna ma ei ole allaandja tüüp, siis nüüd sai tuttavatega  uuesti käima hakkata ja nii ma  pühkisin oma pikkaaegse mõte jälle tolmu alt välja ja hakkan uuesti tegelema Marokos. Kuna head tuttvused kõik ees olemas ja nemad olid nõus minuga koostööd jätkama.

Olles ise vahepeal saanud kogemusi erinevate tööandjate juures, sain aru, kuidas mõnda organisatsiooni saadab edu, samal ajal kui teine vaevleb raskustes. Nägin igapäevaselt, kuidas ettevõtetes jäi kasutamata suur osa töötajate potentsiaalist. Tundsin, et nüüd on õige aeg oma mõtted rakendada praktikasse ning nii sündis ettevõte Tamonte koolitusreisid. Ettevõte sai alguse soovist aidata tuua töökeskkonnas inimestes välja parimat ja teha seda eesmärgiga, et sellest oleks kasu nii organisatsioonidele kui töötajatele. Paneme kokku koolitusreisi, kus on võimalik terve meeskonnaga tegeleda oma enesearengu planeerimise ja tugevuste arendamisega, et olla oma töös veelgi edukam. Meie klientideks on ettevõtted, kellel on aeg-ajalt vajadus  saada kontorist välja ja oma meeskonnaga end  tuulutada, infot ammutada väljaspool kontorit ja kes Motiveerib oma töötajaid ning viib nad kontorist välja. Näeb, kellega saab tõepoolest “luurele minna”!

Programmid on koostatud lähtuvalt osalejate erialast ja huvidest. Läbimõeldud külastused, koolituspäevad ja mõnus väike 14 inimese seltskond teevad Tamonte koolitusreisid unustamatuks!

Heleri Wazza

Heleri Wazza

Tegevjuht
Kokkuvõtvalt on tegevjuhi ülesandeks ettevõtte igapäevase tegevuse tulemuslik juhtimine ja arendamine jakoolituse väljaspool kontorit on miski, millega kindlustad endale unustamatud mälestused ning oma meeskonnaga asendamatu kogemustepagasi! Minu eesmärk ettevõttes on viia meie koolitusi laiemaulatuslikule kasutamisele, andes seeläbi võimaluse uuendada.
Abdellah Wazza

Abdellah Wazza

Maroko esindaja
Sihtkohariigi esinadaja, et koolitused mööduksid hästi ja meelepäraselt. Igapäevase jooksva töö käigus aitan Teid nõu ja jõuga.
Abdelkadir Sghir

Abdelkadir Sghir

Muhe ja sõbralik bussijuht
Bussijuhi amet eeldab täpsust ja väga head sõiduoskust, kuna tema tööpäevad mööduvad roolis. Bussijuhina on ta ka meil logistik. Meie bussijuht on kannatlik, sõbralik ja salliv ning tema suudab toime tulla erinevate inimestega.
Kristiine Veski

Kristiine Veski

Raamatupidaja
Te teate küll seda tüüpi. Igas ettevõttest leiab vähemalt ühe sellise. Kes arvutab peast ja elab Excelis. Mõtted on struktureeritud, loogika raudne ja kipub nägema nii ohte kui ka võimalusi. See tüüp on raamatupidaja
Guido Paomees

Guido Paomees

Koolitaja
Guido Paomees on koolituste ja konsultatsioonidega aktiivselt tegev olnud ligi 15 aastat. Ta on läbi viinud koolitusi Haabersti Maja Kinnisvarakoolis, koolitusfirmas Vain & Partnerid. Alates 2007. aastast loeb ta EBS-is Professionaalse müügi, Müügijuhtimise ja Turunduse kursust ning juhendab müügi- ja turunduspraktikaid Tallinnas ja Helsingis. Guido teeb peamiselt ajakasutuse-, enesearengu-, müügi-, teeninduse- ja meeskonnatöö koolitusi ning viib...

Koostööpartnerid

Name
Lahendaarium
Stability.ee
Crispin külaliskorterid

Heategevus

Heategevus on annetustetegemine või vabatahtlik tegevusteiste inimeste heaoluparandamiseks.

Eesmärgid:
Majanduslikes raskustes olevate perede abistamine!
Erivajadustega laste ja nende peredele.
Toimetuleku raskustes perede lapsed saaksid käia teatris, muudel kooskäimisel klassiga või siis kooliga kuskil ühiselt väljasõidul ja toimetuleku peredega väljasõidud . 

Aitäh teile kõigile kes Tamonte koolitusreiside kaudu on käinud ja motiveerinud oma meeskonda  ja tänu Teile on meil võimalik head teha!