Koolitusreisid

Meie poolt pakutavad koolitusreisid

Edu saladuseks on tugev meeskond ja motivatsioon teeb imet!

Meie jaoks on iga klient eriline ja hindame kõrgelt Teie usaldust. Seetõttu anname ikka ja alati endast parima, et koolitus oleks ainulaadne ning meeldejääv. Teie soove ja eelistusi arvestades koostame just teile sobiva kava või programmi.

Kas tunned, et sinu tööelu on üksluiseks muutunud? Tunned, et kolleegid on ebasõbralikud ja väsinud ning nende panus meeskonnas pole enam piisav? Või on sinu ümber sõpruskond, kelle ühine huvi on õppida ja kogeda midagi uut? Liikumine ja avastamine suurendab ka õnnehormooni taset ning see tähendab, et tõuseb töötaja motivatsioon.
Teadupärast on rahulolev töötaja ju alati parem

Sellisel juhul vajaks kogu teie töökollektiiv või sõpruskond harivat keskonnavahetust, uuendusi ja motiveerimist! Miks mitte kasutada teist keskkonda aja maha võtmiseks aktiivsel moel ja spetsialisti abiga seada elusihte, leida iseennast päikese ja palmide all?

Meeleolukas seiklus ja erinevad väljakutsed panevad iseloomud proovile, liidavad ning tugevdavad omavahelisi suhteid.

Olgu nende nimetuseks suvepäevad, talvepäevad, motivatsiooniüritused, meeskonnakoolitused, vastuvõtud, seminarid, konverentsid. Kindlasti oleks see meeldiv võimalus pidada koolituspäeva tavarutiinist väljaspool ja omandada uusi  teadmisi ja oskusi  teises keskkonnas.

Siin tulemegi meie Teile appi! Parim viis oma kolleege,  äripartnereid ja sõpru veelgi lähemalt tundma õppida on tihti tavapäratu olukord väljaspool argirutiini ja tavapärast  töökeskkonda.

Koolitused toimuvad väikeses ja sõbralikuses seltskonnas.

  • Kinnine koolitus on kindla firma poolt oma meeskonnale
  • Avatud koolitus on kõigile kes soovivad liituda meiega.

Meie jaoks on maailm avastamist väärt ning soovime seda meelsasti teha koos Teiega. Meie jaoks on iga klient  eriline ja hindame kõrgelt Teie usaldust. Seetõttu anname ikka ja alati endast parima, et Teie koolitus oleks ainulaadne ning meeldejääv. Teie soove ja eelistusi arvestades koostame teile soovi korral individuaalse koolituskava.

Kui tahad pakkuda oma koolitust avalikusele või soovid teha koolitust oma meeskonnale, võta ühendust.

Me väärtustame oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks.

Koolituse programmi lepime kokku kohtumisel.

Koolitusreis sisaldab nii koolituse osa kui ka vaatamisväärsuste külastamist, rannamõnude nautimist kui kohaliku kaubanduse soetamist.

Koostöös hoiate kokku organiseerimisaega – ütelge meile, millised on Teie ootused ning koos leiame parima idee ja lahenduse!

Pakume selleks erinevaid võimalusi ja  personaalset lähenemist.

Täpne hinnapakkumine sõltub osalejate arvust, koolituse kestvusest ja ülesehitusest.

Ecology Organization

Biosphere 0%
Population 0%
Habitat 0%
Migration 0%