Loading Sündmused

Islamiriigis toimuv õpetajatele suunatud konverents

16. jaan. 2019 - 24. jaan. 2019
  • Sündmus event on möödas

Erakordne võimalus inglisekeelt rääkivatele õpetajatele võtta osa Marokos toimuvast konverentsist.

Pakume võimalust võtta osa islamiriigis toimuvast õpetajatele suunatud konverentsist. Kolm päeva ettekandeid, loenguid, workshoppe uutest inglisekeele õpetamise trendidest ja meetoditest. Samuti võimalus võtta osa aruteludest ja leida endale kontakte. Ei saa ju välistada, et just sealt saab alguse sinu kooli õpetajate ja õpilaste vahetusprojekte või hoopis suvekool. Tänaseks ei ole veel ametlikku kava välja kuulutatud, mistõttu täpsest programmist on raske rääkida. Samas kui kellelgi on soovi, on võimalus kandideerida külalisesinejaks.

Kuna on tegemist islamiriigiga, kus elukorraldus on erinev siinsest, siis konverents ning sellele eelnevad ja järgnevad ekskursioonide päevad on midagi tõsiselt uut, huvitavat ja harivat. Peale selle, et on võimalik end kultuuriliselt ja ajalooliselt harida, pakume võimaluse suhelda kohalikega ning saada aimu nende mõttemaailmast ja väärtushinnangutest.

Seda konverentsi korraldab MoRCE-Net võrgustik, mille peamised huvid põhinevad õppijakesksete tegevuste rakendamisel ning kutselise koostöö ja arendusvõimaluste loomisel. MoRCE-Net teenindab kooliühendust Marokos. Maroko inglise keele õpetamise ja õppimise parandamise soodustamine.Riikliku haridusministeeriumi suundumuste toetamine ning inglise keele õpetamise ja õppimisega seotud programmide rakendamine ning koolielu tegevuste toetamine. Võrgustikku kuuluvad õpetajad, hariduse spetsialistid üle Maroko eesmärgiga populariseerida inglisekeele õppimist ning luua selleks vajalikud tingimused. See on suur üritus kus kohal on ligi 200 õpetajat, Eesti õpetajatel on ainulaadne võimalus seda kogeda teise kultuuri rahvaga. Kindlasti on ka oodatud teise valdkonna haridusspetsialisti. Reis on mõeldud kõigile uudishimulikele õpetajatele, kes räägivad inglise keelt ning soovivad teada, kuidas ühes islamiriigis õpetamine toimub ning milliseid meetodeid seal kasutatakse.

Kolme päevast intensiivset seminari, on meil veel lisaks kultuuriprogramm.Kui me juba nii kaugele tulime,siis ikka peale seminari on rannamõnud, turg ja hamham, Maroko kodus lõuna/õhtusöömine tutvume kohaliku kultuuri, ajaloo ja eluoludega.

Detailid

Algus: 16. jaan. 2019
Lõpp: 24. jaan. 2019
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Venue Name: Maroko
Address: Maroko
+ Google Map

Korraldaja

Organizer Name: MoRCE-Net võrgustik